VAKFIMIZIN ESKİ BAŞKAN VE YÖNETİMLERİ


Vakfımızın ilk Başkanı 11/09/1996-1998

Orhan Bayramin

Yönetim Kurulu

Mecit Çakırusta (Merhum)
Vecdi Cihangir
Yılmaz Avcı
İbrahim Pir (Merhum)
Sezai Bayboğa


Vakfımızın 2. Dönem Başkanı (1998-1999)

Vecdi Cihangir

Yönetim Kurulu

Ali Gümüş
Gülay Bayramin

(Deprem dolayısıyla Başkanımız ıstıfa etmiş başka bir ile taşınmıştı)

Vakfımızın 2.Dönem Başkanı (1999-2003)

Orhan Bayramin

Yönetim Kurulu

Abdurahman Şişmanoğlu (Merhum)
Ahmet Köroğlu
Cemil Telci
Tahsin Ustabaş
Güngör Şahikaya
Osman Eskibina


Vakfımızın 3. Dönem Başkanı  (2003-2005)Güngör Şahinkaya

Yönetim Kurulu

Engin Turhanlı
İsmet Ertuğran (istifa)(yerine yedek Hamdi Bİrbaşar)
Oktay Bayramin
Muharrem Şatır
Emel Özgüner
Emrah Kahvecioğlu


Vakfımızın 4. Dönem Başkanı (2005-2007)

Güngör Şahinkaya

Yönetim Kurulu

Medet Yıldız
Hürrem Güner
Cemil Telci
Şaban Soyer
Muharrem Şatır
Oktay Bayramin


Vakfımızın 5. Dönem Başkanı ( 2007-2009)

Güngör Şahinkaya

Yönetim Kurulu

Muharrem Şatır
Gül Güner
Gül Başlılar
Kadir Genç
Recep Karadeniz
Yakup Yılmaz


Vakfımızın 6. Dönem Başkanı( 07.03.2009-27.03.2011)

Gülay Burhan

Yönetim Kurulu

Ahmet Özdemir
Fikri Vela
Recep Karadeniz
Sadık Bayramin
Semra Güney
Mecit Çakırusta


Vakfımızın 7. Başkanı (27.03.2011- 23.03.2013)

Gülay Burhan

Yönetim Kurulu

Sadık Bayramin
Recep Karadeniz
Abdurrahman Şişmanoğlu
Ahmet Özdemir
Hasan Oral
Emine Akın
 

Vakfımızın 8. Başkanı  (23.03.2013- 08.03.2015)

Yılmaz Avcı

Yönetim Kurulu

Recep Karadeniz
Güzin Özdemir
Ramiz Demircioğlu
Adnan Bayramin
Şengül Özaltın
Serkan Aykut

 
Vakfımızın Kadın Kolları Başkanları
 
Gül Güner
Gül Başlılar
Gülay Burhan
Güzin Özdemir
Hanife Köroğlu
Emine Bayramin